برای ثبت سفارش لطفا با پشتیبانی فروش تماس بگیرید 09109805837
برای ثبت سفارش لطفا با پشتیبانی فروش تماس بگیرید 09109805837
سبدخرید
برای ثبت سفارش لطفا با پشتیبانی فروش تماس بگیرید 09109805837

لوازم آشپزخانه

خرید لوازم آشپزخانه برای هر خانم خانه دار یک موضوع مهم به حساب می آید. تهیه لوازم درجه یک برای محیط آشپزخانه باعث می شود بتوان با خیال راحت در خانه زندگی کرد. قلب تپنده ی هر خانه باید با وسایل باکیفیت تجهیز گردد.

برای آن که اعضای خانواده بتوانند در زمان دلخواه، به آشپزخانه بیایند و بتوانند غذا درست کنند، باید نظم خاصی در این محیط برقرار باشد. بدین ترتیب می توان نتیجه گرفت آن دسته از محصولات و لوازم موجود در آشپزخانه که می توانند در نظم دهی و ایجاد دسته بندی اجزای آن نقش داشته باشند، بهترین گزینه محسوب می شوند.

لوازم آشپزخانه

خرید انواع لوازم آشپزخانه

برای آن که بتوانید آشپزخانه ای زیبا و با وسایل کاربردی داشته باشید، لازم است با جدیدترین نمونه های لوازم تولید شده پیرامون آشپزخانه آشنایی کافی داشته باشید. در واقع اگر به صورت جدی قصد تغییر وضعیت آشپزخانه ی خود را دارید، باید کاربردی ترین و زیباترین نمونه ها را برای آن تهیه کنید.

در این بخش از محصولاتی صحبت می شود که شاید تا به حال به تاثیر آن ها در ایجاد فضای جذاب آشپزخانه توجه نکرده باشید. پس اگر می خواهید همیشه از فضای آشپزخانه خود لذت ببرید، باید حتما با این تجهیزات مدرن آشنا باشید. و نسبت به تهیه هر چه سریع تر آن اقدام نمایید.

 

از مهم ترین لوازم آشپزخانه که می تواند در نظم  دهی و ایجاد حس آرامش در افراد نقش داشته باشد، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تجهیزات آویز آشپزخانه
  • نظم دهنده های سوپر مارکتی
  • سبدهای آبچکان
  • نظم دهنده های داخل کشو

 

 

تجهیزات آویز آشپزخانه

تولید و آماده سازی تجهیزات آویز برای آشپزخانه ها باعث شده تا بتوانید حتی در فضای آشپزخانه های کوچک هم لوازم زیادی را نگهداری کنید. نبود محفظه های کافی به جهت نگهداری از ظروف مختلف می تواند برای هر خانم خانه دار خیلی آزاردهنده به نظر برسد.

پس چه بهتر که از تجهیزات آویز استفاده نمایید تا بتوانید همه ی ظروف خود را به بهترین نحو ممکن در آشپزخانه نگهداری کنید.

 

در این بخش راجع به تجهیزات آویز آشپزخانه بیشتر بخوانید.

 

نظم دهنده های سوپر مارکتی

تا به حال فضای شلوغ و وجود انواع محصولات خوراکی در داخل کابینت باعث آزار شما شده است؟ می دانستید فروشگاه یلدیز با انواع نظم دهنده های سوپر مارکتی می تواند به شما در برطرف کردن این مشکل کمک کند؟

 نظم دهنده های سوپر مارکتی به جرات یکی از بهترین و کاربردی ترین محصولات و لوازم آشپزخانه هستند که می توانند فضای دکوراسیون محیط آشپزخانه شما را به خاص ترین شیوه ممکن تغییر دهند.

لوازم آشپزخانه مدرن

سبدهای آبچکان

سبد آبچکان رومیزی خشک کردن سریع و آسان انواع ظروف و لوازم شما را امکان پذیر می نماید. در صورتی که می خواهید در محیط های کوچک، ظروف در حین خشک شدن آسیب نبینند، بهتر است حتما نمونه هایی مثل سبد آبچکان رومیزی مدل 2002 را از فروشگاه تجهیزات آشپزخانه یلدیز خریداری نمایید.

برای خرید آنلاین این لوازم آشپزخانه کاربردی می توانید وارد بخش فروشگاه شوید.

 

نظم دهنده های داخل کشو

قاشق و چنگال، کفگیر و ملاقه و انواع بشقاب را می توانید به راحتی و با نظم دهنده هایی مثل جاقاشقی و جابشقابی فایبرگلاس در داخل کشوهای آشپزخانه نگهداری کنید. اگر نظم بخشیدن به این لوازم همیشه برای شما یک دغدغه ی مهم به حساب می آمده است، حالا می توانید به راحتی و فقط با خرید یک نظم دهنده به همه ی قاشق ها و چنگال ها دسترسی آسان داشته باشید.

 

 

قیمت بهترین لوازم مدرن آشپزخانه

تجهیزات آشپزخانه خارجی شاید در گذشته در مقایسه با نمونه های ایرانی برتری های زیادی داشتند. اما در حال حاضر لوازم های مخصوص آشپزخانه که در کشور تولید و آماده ی فروش می شوند، به راحتی می توانند با نمونه های خارجی رقابت نمایند.

به همین دلیل هم این روزها زمانی که بخواهید لوازم آشپزخانه را تهیه کنید، می توانید با خیال راحت به سمت خرید نمونه های ایرانی بروید. روزانه تجهیزات آشپزخانه به انگلیسی در سایت ها جستجو می گردد. و افراد زیادی برای تجهیز محیط آشپزخانه ی خود، به دنبال تهیه این محصولات هستند.

شما می توانید برای آن که سریع تر تمام محصولات جدید و مدرن تولید شده برای نظم دهی به آشپزخانه را مشاهده نمایید، می توانید به سایت های معتبری همچون یلدیز مراجعه نمایید. در این سایت ها می توانید به روزترین اطلاعات را برای داشتن یک آشپزخانه ی جذاب و مدرن بدست آورید.

 

لوازم آشپزخانه جدید

تجهیزات و لوازم آشپزخانه جدید

در سال های قبل متاسفانه تنوع خیلی کمتری در محصولات مربوط به نظم دهی و طبقه بندی کابینت ها و دیگر فضاهای آشپزخانه وجود داشت. و همه ی مردم بالاجبار مجبور به تهیه یک مدل یکسان می شدند.

اما با گذشت زمان و نیز توانایی الگوبرداری و نیز ایجاد طراحی های نو برای انواع نظم دهنده ها، تجهیزات آویز و نیز آبچکان ها باعث شد تا آشپزخانه ها رنگ و طرح تازه تری بگیرند. و همچنین خانم ها و مادران خانواده بتوانند همه ی ظروف و لوازم مورد نیاز خود را در این محفظه ها جای دهند.

لوازم آشپزخانه جدید را امروزه می توانید به صورت تلفنی، اینترنتی و حضوری از فروشگاه یلدیز تهیه نمایید. این فروشگاه برای آن که بتوانند به مردم خدمات رسانی بهتری داشته باشد، طرح ارسال رایگان به سراسر کشور را نیز راه اندازی نموده است. بدین ترتیب هر آنچه از محصولات و لوازم آشپزخانه را که نیاز دارید، به صورت غیر حضوری می توانید تهیه کنید.

 

 

چک لیست تجهیزات آشپزخانه

کابینت و محصولات مربوط به داخل آن، تجهیزات تولید شده برای کشوها، انواع آبچکان ها و نیز سینک و لوازم آن جزو مهم ترین موارد در چک لیست های تجهیزات آشپزخانه به حساب می آیند. این موارد می توانند تاثیر بسزایی در مطلوب بودن دکوراسیون آشپزخانه و همچنین کاربردی تر کردن فضای آن داشته باشند.

از این رو در کنار در تمام لوازم برقی و تجهیزات بزرگ موجود در آشپزخانه، باید به اینگونه از لوازم توجه کافی داشته باشید. تا بتوانید به بهترین نحو آشپزخانه ای همیشه مرتب و بانظم در اختیار داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *